Invertor auto UKC SSK-2000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 2000W
Invertor auto UKC SSK-2000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 2000W — 2
Invertor auto UKC SSK-2000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 2000W — 3
Invertor auto UKC SSK-2000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 2000W — 4
Descriere produs
Invertorul auto UKC SSK-2000W transformă curentul din priza mașinii de 12V/24V în tensiune de 220V. Este ideal pentru camioane, autorulote, autobuze, autoturisme atunci cand doriți să folosiți sau să puneți la încărcat dispozitive electronice cum ar fi: televizoare, laptop-uri, telefoane, camere de filmat, aparate de bărbierit, aparate de îndreptat parul etc.
Putere de vârf la pornire: 2000W
Tensiune de intrare: 12V/24
Tensiune de ieșire: 220VAC/50Hz±3Hz
Ieșire USB: 5V DC/1A
Curent fără sarcină: <0,9A
Eficiența conversiei: >90%