Invertor auto UKC SSK-1000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 1000W
Invertor auto UKC SSK-1000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 1000W — 2
Invertor auto UKC SSK-1000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 1000W — 3
Invertor auto UKC SSK-1000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 1000W — 4
Invertor auto UKC SSK-1000W, 12V/220V, port USB 5V, putere 1000W — 5
Descriere produs
_x000D_
_x000D_
Invertorul auto UKC SSK-1000W transformă curentul din priza mașinii de 12V/24V în tensiune de 220V. Este ideal pentru camioane, autorulote, autobuze, autoturisme atunci cand doriți să folosiți sau să puneți la încărcat dispozitive electronice cum ar fi: televizoare, laptop-uri, telefoane, camere de filmat, aparate de bărbierit, aparate de îndreptat parul etc._x000D_
Putere de vârf la pornire: 1000W_x000D_
Tensiune de intrare: 12V/24_x000D_
Tensiune de ieșire: 220VAC/50Hz±3Hz_x000D_
Ieșire USB: 5V DC/1A_x000D_
Curent fără sarcină: <0,9A_x000D_
Eficiența conversiei: >90%_x000D_